Trening Psychologia Odżywianie

Referencje

W Łodzi niewielu jest profesjonalnych trenerów personalnych. Na szczęście znalazłam Jednego, który łączy w sobie trzy najważniejsze cechy charakteru: TERRORYSTY, DYPLOMATY, PSYCHOLOGA. Bardzo dobrze wie, kiedy nakrzyczeć, wycisnąć wszystkie soki. Wie, kiedy odpuścić (robi to bardzo rzadko). To czyni Macieja rewelacyjnym, znającym się na rzeczy TRENEREM PERSONALNYM!!!!

Asia Majewska-lat 30 handlowiec

Asia Majewska-lat 30 handlowiec
Pracuję z Maćkiem Krysiakiem od pół roku i bardzo się cieszę, że to On stał się moim trenerem. Maciek jest profesjonalistą w swoim fachu, świetnie dobiera ćwiczenia do potrzeb i możliwości klienta. Jest wymagający i świetnie motywuje do wysiłku utrzymując jednocześnie bardzo miłą atmosferę podczas zajęć.
Jego działania zawodowe są poparte rzetelną wiedzą i własnym doświadczeniem zdobytym podczas lat pracy. Ze strony Maćka mogę liczyć na pomoc nie tylko w zakresie poprawiania sprawności mięśni ale również w zakresie odżywiania, regeneracji po wysiłku oraz innych zagadnień związanych z szeroko rozumianym “fittnesem”. Mój trener chętnie się dzieli swoją wiedzą z klientami podczas pracy i na prowadzonym przez siebie blogu www.trenujecie.com.pl

Magda Goździewińska-lat 41 celnik

Magda Goździewińska-lat 41 celnik
Maciek działa super…wszyscy którzy będą z nim trenować zyskają fajną sylwetkę i dobre samopoczucie. Skoncentrowany, przygotowany i skuteczny trener. Polecam.

Hubert Miśkiewicz- lat 34 kierownik w PGNiG

Hubert Miśkiewicz- lat 34 kierownik w PGNiG
NAJLEPSZY TRENER – SUPER CZŁOWIEK Zawsze byłam osobą aktywną fizycznie jednak bez konkretnego pomysłu na siebie. Teraz wiem, że do osiągnięcia założonego celu niezbędna jest wiedza i doświadczenie kogoś kto doskonale porusza się w temacie. Takim człowiekiem jest Maciek. Rzetelnie, konsekwentnie i profesjonalnie prowadzi do celu. Swych podopiecznych traktuje „całościowo” tzn. oprócz planu treningowego ustala dietę i suplementację, bierze pod uwagę szereg indywidualnych czynników. Po kilku miesiącach wspólnych treningów Maciek wciąż zaskakuje mnie ogromem swojej wiedzy na temat prawidłowej diety, metod treningu oraz zdrowego trybu życia.
Bardzo cenię w nim to, że wciąż tę wiedzę poszerza i rozwija się co świadczy o jego profesjonalnym podejściu do swojej pracy i z całą pewnością jest z korzyścią dla trenujących pod jego okiem. Maciek jest nie tylko skutecznym i cierpliwym trenerem ale również świetnym psychologiem co w mojej ocenie zdecydowanie wyróżnia go z tłumu prowadzących takie zajęcia. Wysoka kultura osobista i doskonałe poczucie humoru powodują, że trening przebiega w świetnej atmosferze. Polecam treningi z Maćkiem każdemu, dla kogo ważna jest jakość a nie ilość godzin spędzonych na siłowni. Dziękuję Ci Maćku za to, że powoli zaczynam wierzyć w siebie.

Małgorzata Wawryn

Małgorzata Wawryn
Swoją przygodę z treningiem indywidualnym zaczęłam niedawno a już widzę duże postępy i zawdzięczam to w szczególności mojemu trenerowi- Maćkowi. Na zajęciach pilnuje on żeby wszystkie ćwiczenia były wykonane prawidłowo, dlatego nie ma szans na małe oszustwo:)) Treningi dopasowuje do indywidualnych potrzeb, stąd ich skuteczność. Po za tym, że jest dobrym fachowcem jest też wspaniałym człowiekiem. Daje poczucie ,że osoba trenująca jest kimś wyjątkowym. Wydobywa z człowieka zapał i chęć do działania. Treningi z Maćkiem są dla mnie przyjemnością, a nie katorgą. Polecam wszystkim mojego trenera.

Gosia Matejek

Gosia Matejek
Chciałem być grzeczny, ale nie jest to możliwe i muszę opisać całą prawdę. Jak lubisz ostry zapier….. to wal śmiało do Maćka. Zero taryfy ulgowej, ale za to jaki efekt. Zdecydowanie nie polecam malkontentom i maruderom. Zresztą ludzi bez „życia” sam nie lubię, bo szkoda na nich czasu. Krótko i na temat: Maciek to trener dla tych, którzy nie boją się wyzwań i mają jasno sprecyzowany cel. Zajęcia okrasza poczuciem humoru ocierającym się o granice inteligentnej bezczelności, co czyni zajęcia bardziej atrakcyjnymi.

Sławek Nowakowski-lat 34 dyrektor sprzedaży

Sławek Nowakowski-lat 34 dyrektor sprzedaży
Moja współpraca z Maćkiem trwa 3 lata . Przez ten czas Maciej dbał o urozmaicenie moich treningów oraz suplementacje. Co miesiąc otrzymuje dokładnie rozpisany trening oraz listę suplementów które będą odpowiednie , każdy trening jest inny i spełnia moje oczekiwania natomiast suplementy są tak dobrane że dają osiągany efekt nie powodując skutków ubocznych, polecam.

Dariusz Kubiak-lat 30 handlowiec

Dariusz Kubiak-lat 30 handlowiec
Z wielką przyjemnością mogę polecić Maćka jak trenera osobistego. Kopalnia praktycznej wiedzy (odnośnie odżywiania, ćwiczeń), miły kontakt z dużą dawką humoru i wyrozumiałości dla klienta. Pełen profesjonalizm, bez ściemy, 100 % zaangażowania w klienta podczas spotkania. Po prostu chce się przychodzić.

Maja Fesołowicz- lat 36 psycholog pracujący w dziale HR

Maja Fesołowicz- lat 36 psycholog pracujący w dziale HR
Instruktor Maciej Krysiak w moim odczuciu odznacza się znakomitym przygotowaniem teoretycznym, dzięki czemu treningi z nim są wysoce profesjonalne. Osobiście ćwiczę na siłowni już kilka lat, a w dalszym ciągu konsultuję z Maćkiem swoje treningi, gdyż jego wiedza przewyższa moją. Nie jest to instruktor typu „zrób 20 pompek, pobiegaj na bieżni, brzuszki, rozciąganie, koniec treningu”, jego treningi są przemyślane i urozmaicone. Z całą stanowczością polecam.

Bogumił Kubiak- lat 24 student Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej

Bogumił Kubiak- lat 24 student Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej
Mogę polecić Maćka, dlatego że jest osobą kompetentną w tym co robi i uważam, że jest dobrym instruktorem. Praca z nim jest przyjemnością dzięki temu, że jest osobą sympatyczną i charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą.

Kasia Zielińska- lat 34 kierownik recepcji klubu fitness

Kasia Zielińska- lat 34 kierownik recepcji klubu fitness
Maciej jest bez cienia wątpliwości najlepszym instruktorem z którym miałem przyjemność ćwiczyć/rozmawiać. Tłumaczyć w prosty sposób rzeczy trudne potrafi niewielu. Od kilku miesięcy wcielam w życie „małe” wskazówki od Maćka i jest różnica. Pozytywne nastawienie i entuzjazm tego trenera są bardzo zaraźliwe.

Tomasz Mirski- lat 28 konsultant IT

Tomasz Mirski- lat 28 konsultant IT
Z Maciejem Krysiakiem zaczęłam współpracę w 2010 r. w Siłowni SAUDE Health & Fitness. Maciek potrafi z humorem i właściwym sobie wdziękiem zmobilizować do ćwiczeń. Jego fachowa wiedza pomaga w dopasowaniu rodzaju i intensywności treningu do indywidualnych oczekiwań, możliwości czasowych i fizycznych. Ciężka praca w połączeniu z wiedzą o zdrowym żywieniu przekazana przez Maćka
zaowocowała w zadowalającym mnie tempie. Cieszę się, że mogłam spotkać Maćka i trenować pod jego fachowym okiem. Dzięki wielkie.

Monika Wendrychowicz- lat 35 przedsiębiorca

Monika Wendrychowicz- lat 35 przedsiębiorca
Z Maćkiem ćwiczę już kilka miesięcy. Są to przeważnie zajęcia indoor cycling oraz pomoc w doborze odpowiednich ćwiczeń siłowych. Muszę przyznać, że już po pierwszych treningach odczułem bardzo pozytywne skutki powrotu do dawnej formy. Zajęcia indoor cycling prowadzone są w dynamiczny sposób, przy dobrze dobranej muzyce, nie sposób się na nich nudzić, a efekty widoczne są już po kilku treningach. To samo tyczy się ćwiczeń siłowych. Plan na masę, siłę, zrzucenie kilogramów… żaden problem. Do tego dużo profesjonalnych porady i uwag. Poza treningami Maciek świetnie zna się na dietach, zdrowym odżywianiu i suplementacji. Polecam wszystkim, którzy bardziej cenią jakość ćwiczeń od ilości godzin spędzonych podczas treningu.

Piotr Babski-lat 26 technolog warsztatowy

Piotr Babski-lat 26 technolog warsztatowy